KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16066329
nr 1606 6329
Erik Olsson Sanda
(1919-2006), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 12/20, daterad -53, Tallar. Bildmått: 51x31 cm, yttermått inklusive ram: 68x48 cm
Erik Olsson Sanda, svensk bildkonstnär född 1919, död 2006.
Utrop:
500 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:27:04
Erik Olsson Sanda
Läs mer om Erik Olsson Sanda